samochody uzywane vw

Samochody używane

Satysfakcja gwarantowana


Samochody używane znajdujące się w naszej ofercie są gruntownie sprawdzone pod kątem stanu technicznego, wizualnego, historii serwisowej i pochodzenia - dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować Sprawdzone Dokładnie auta zapewniające naszym klientom bezproblemowe użytkowanie. Dodatkowo w ofercie mamy szereg produktów ubezpieczeniowych Gwarantowane Auto które pozwalają zabezpieczyć się naszym klientom przed kosztami nieprzewidzianych usterek w trakcie użytkowania zakupionego samochodu.

Finansowanie zakupu


Zakup możesz sfinansować korzystając z oferty Volkswagen Bank Polska. Możliwe jest skredytowanie nawet 90% wartości samochodu powiększonej o koszt ubezpieczenia, na okres nawet do 7 lat - "od ręki" i bez zbędnych formalności - w specjalnej promocyjnej ofercie dla używanych samochodów dealerskich.
Firmy mogą również skorzystać z oferty leasingowej Volkswagen Leasing Polska. Nasi handlowcy sporządzają na miejscu w salonie wnioski kerdytowe i leasingowe. W ten sposób dopasujesz ofertę do swoich potrzeb i możliwości oraz unikniesz długotrwałej procedury weryfikacji wniosku.
Dodatkowo każdą sprzedaż połączoną z finansowaniem VWB lub VWL promujemy 3% rabatem ceny samochodu.

Samochód w rozliczeniu


Przesiądź się do kolejnego samochodu drzwi w drzwi i zapomnij o sprzedaży swojego starego samochodu, zaoszczędzisz czas i środki potrzebne na jego przygotowanie. Dokonując u nas zakupu otrzymasz korzystną ofertę odkupu swojego dotychczasowego pojazdu dowojnej marki a co najważniejsze nasza firma przejmie za niego odpowiedzialność.

Sprawdź naszą ofertę