Dział Sprzedaży Samochodów

Kierownik Działu Sprzedaży

Wojciech Strzelecki
Kierownik Działu Sprzedaży

tel. kom.: 606 378 128

wojciech.strzelecki@rzepeckimroczkowski.pl

Informacja

Monika Gramza
Informacja

tel.: +48 618 711 841
tel. kom.: 665 140 108

informacja@rzepeckimroczkowski.pl

Dysponent

Remigiusz Kostecki
Dysponent

tel. kom.: 662 140 392

dysponent@rzepeckimroczkowski.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Osobowych

Sebastian Leś
Specjalista ds. sprzedaży VW Osobowe

tel.: +48 618 711 805
tel. kom.: 665 140 061

sebastian.les@rzepeckimroczkowski.pl

Jerzy Ściborski
Specjalista ds. sprzedaży VW Osobowe

tel.: +48 618 711 806
tel. kom.: 604 570 505

jerzy.sciborski@rzepeckimroczkowski.pl

Robert Kaczmarz
Specjalista ds. sprzedaży VW Osobowe

tel.: +48 618 711 804
tel. kom.: 662 140 384

robert.kaczmarz@rzepeckimroczkowski.pl

Grzegorz Wojtaszek
Specjalista ds. sprzedaży VW Osobowe

tel.: +48 618 711 802
tel. kom.: 662 140 385

grzegorz.wojtaszek@rzepeckimroczkowski.pl

Gracja Wierciszewska
Specjalista ds. sprzedaży VW Osobowe

tel.: +48 618 711 803
tel. kom.: 662 140 383

gracja.wierciszewska@rzepeckimroczkowski.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Użytkowych

Ryszard Ptaszyński
Specjalista ds. sprzedaży VW Użytkowe

tel.: +48 618 711 801
tel. kom.: 662 140 381

ryszard.ptaszynski@rzepeckimroczkowski.pl

Mateusz Zawal
Specjalista ds. sprzedaży VW Użytkowe

tel.: +48 618 711 801
tel. kom.: 665 140 140

mateusz.zawal@rzepeckimroczkowski.pl

Adam Szydlak
Specjalista ds. sprzedaży VW Użytkowe

tel.: +48 618 711 801
tel. kom.: 665 140 041

adam.szydlak@rzepeckimroczkowski.pl

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Mateusz Lis
Specjalista ds. sprzedaży VW Używane

tel.: +48 618 711 807
tel. kom.: 608 539 878

mateusz.lis@rzepeckimroczkowski.pl

Konrad Juraś
Specjalista ds. sprzedaży VW Używane

tel.: +48 618 711 827
tel. kom.: 604 688 319

konrad.juras@rzepeckimroczkowski.pl

Paweł Spychalski
Specjalista ds. sprzedaży VW Używane

tel.: +48 618 711 807
tel. kom.: 662 140 387

pawel.spychalski@rzepeckimroczkowski.pl